Akcia s najväčším streamerom strednej Európy

Tournament Majo 3 1940
S najväčším streamerom strednej Európy, … oblasť Slovakia.png flag Slovenska, presnejšie viac severne, v okolí Žiliny, malom meste Martin pri ešte menšej riečke, vysiela m0rkaa pre vás jeho pravidelné streamy, jedine že by nie. Pripravujeme, teda pripravil som, pre vás akciu pre spestrenie vášho živobytia. Táto akcia prebehne mega rýchlo, veď aj tak nemáte na nič čas. Z internetového života vám to uberie 30 minút čistého času ale môže sa to natiahnuť ako mokrá ponožka na radiátore, teda m0rkyna… ponož….

Generation 105 - Mafia, kam sa len pozriete

Community Majo 1 545
Priznám sa, že som patril do skupiny skeptikov, ktorí sa báli či štúdio Hangar13 dokáže zachovať odkaz pôvodnej Mafie. Po zhliadnutí viacerých gameplay záberov s českým dabingom musím však povedať, že moje obavy neboli naplnené. Moderný kabát hre svedčí a neviem sa už dočkať vydania. Čakanie si aj vy môžete skrátiť čítaním nového vydania magazínu Generation, ktorý prináša rozsiahly článok so všetkými podstatnými informáciami o Mafia: Definitive Edition.

Vybočte z nudného šedivého priemeru pomocou nového radu farebného príslušenstva Logitech pre hráčov

Hardware Majo 0 647
Bezdrôtový headset G733, dodávaný v niekoľkých farbách, je stredobodom nového radu produktov, ktoré umožňujú hráčom prezentovať ich osobitý štýl.

Logitech G, značka spoločnosti Logitech a popredný inovátor herných technológií a vybavenia, dnes predstavuje novú kolekciu hráčskych zariadení, ktoré sú zamerané na sebavyjadrenie hráčov a zábavnú stránku hranie hier. Základom nového farebného radu Logitech G-Series Color Collection je bezdrôtový headset G733 LIGHTSPEED.

Generation 104 - Ja, Samuraj

Community Majo 0 1004
Leto sa nám pomaly ale isto preklápa do druhej polovice a žiakom sa pomaly, no isto končia päť mesačné prázdniny. Vývojári neboli pripravení na také dlhé voľno, našťastie ale v tomto teplom období stále vychádzali nové hry a hardvér, takže aj počas zlého počasia bolo čo a s čím sa hrať.

Generation 103 - V znamení odhalenia PlayStation 5

Community Majo 0 685
Zatiaľ čo pred siedmymi rokmi si internet bral na paškál dizajn Xboxu One, ktorý bol označaovaný ako moderný VHS prehrávač, pri novej generácii pomyselnú štafetu prebrala PlayStation 5. Kritiku si odnieslo umiestnenie optickej mechaniky, ale aj celkový tvar konštruckie pripomínajúci futuristický router. Ďalšie informácie z uvedenia PlayStation 5 nájdete v rozsiahlom článku aktuálneho vydania magazínu Generation.

Nová myš MX Master 3 a klávesnica MX Keys od spoločnosti Logitech podporujú kreativitu používateľov Macov

Hardware Majo 0 455
Najpredávanejšie produkty radu Master sú teraz k dispozícii aj pre digitálnych umelcov, ktorí tvoria svoje diela na systémoch Mac a iPad. Spoločnosť Logitech ohlásila nové prírastky do svojho prémiového radu Master – myš Logitech MX Master 3 for Mac a klávesnicu Logitech MX Keys for Mac, ktoré sú optimalizované pre Mac a náročných používateľov produktov Apple. Najobľúbenejšia profesionálna myš a klávesnica spoločnosti Logitech sú ponúkané vo farebnom prevedení Space Gray a boli prispôsobené tak, aby čo najlepšie dopĺňali ekosystém Apple a uľahčili prácu miliónom digitálnych tvorcov pracujúcim na Macoch a iPadoch.

Herný turnus o Skiny #3

Tournament Majo 1 2351
Čaká nás tretie kolo herného turnusu Online výziev o Skiny. Presne 31 dní budete mať na získavanie bodov pre obsadenie prvých troch priečok, ktoré získajú ceny v podobe CSGO skinov, VIP profilu a VIP bodov. Herný turnus začína od 01.07. a bude trvať do konca mesiaca júl. V prípade záujmu o pridanie novej mapy vhodnú pre daný mód stačí napísať komentár s odporúčaním pod novinku.

Kingston dodáva 2TB NVMe PCIe SSD disky KC2500

Hardware Majo 0 455
Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, začína dodávať 2TB M.2 NVMe™ PCIe SSD disky KC2500 pre stolné počítače, pracovné stanice a systémy pre výpočtovo náročné aplikácie (HPC). Nový model s navýšenou kapacitou dáva zákazníkom možnosť udržať krok s rastúcimi potrebami ukladania väčšieho objemu dát a zrýchlenia ich spracovania.

Generation 102 - Návrat legendárnej Mafie

Community Majo 0 644
V česko-slovenskej komunite sa nenájde veľa hráčov, ktorých ohlásenie remastrovanej série Mafia nechalo chladnými. Na prerábku prvého dielu si ešte počkáme, no spracovanie druhého dielu už môže byť malou nápovedou, akú starostlivosť môžeme od vývojárov štúdia Hangar 13 očakávať. Ako dopadla ich prvá skúška? Dokázali sa rehabilitovať po nie úplne vydarenom treťom diele?

Streamers Show Match 5v5 #6

Community Majo 4 910
Pokračujeme v ďalšom obľúbenom SHOW MATCH 5v5 zápasov, kde sa dvaja streameri so svojimi tímami postavia proti sebe. Zápas budete môcť sledovať tentokrát sledovať LIVE na twitch.tv/csportalsk. Podporiť svojho streamera môžeš daním príslušného LIKEu v poste na našej Facebook Fan Page. Hlasovanie bude zobrazovať LIVE počas streamu. Súťažíme tiež o VIP score body.
Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
ZOMBIE
cs.csportal.sk:27022 N/A
Surf
cs.csportal.sk:27023 16/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/15
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
82% (50 Hlasy)
16% (10 Hlasy)
2% (1 Hlas)
0% (0 Hlasy)
Hlasy: 61
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 8
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,109
  • Nových členov dnes: 2
  • Nových členov včera: 1
  • Najnovší člen: marcuss444