Nová hráčska myš Logitech G203 LIGHTSYNC ponúka skvelý výkon za dostupnú cenu

Hardware Majo 1 272
Logitech G predstavila hráčsku myš Logitech G203 LIGHTSYNC, ktorá ponúka vynikajúci výkon, univerzálne využitie a klasický dizajn za výbornú cenu. Myš Logitech G203 LIGHTSYNC má klasický a časom overený dizajn s 6 tlačidlami. Môžete ju začať používať ihneď po vybalení z krabice, ale jej plný potenciál oceníte až po nakonfigurovaní funkcií na uľahčenie a podporu herných akcií.

Streamers Show Match 5v5 #4

Community Majo 10 537
Čaká nás ďalšie pokračovanie SHOW MATCH 5v5 zápasu. Tentokrát sa tímy postavia proti sebe na mape de_mirage. Zápas budete môcť sledovať LIVE na našej Facebook Fan Page. Podporiť svoj tím môžeš príslušným Like na LIVE video. Hlasovanie sa zobrazuje Live počas streamu. Ak LIVE nestihneš, tak si môžeš pozrieť zápas v zázname. Súťažíme tiež o VIP score body.

Veľká súťaž o 10 hodnotných cien

Community Majo 0 253
Magazín Generation začali vydávať v roku 2012 a od tej doby sa nevynechal ani jeden mesiac. Za viac ako osem rokov sa do každého čísla pokúsili natlačiť čo najviac zaujímavých informácií, tematických článkov a testov zo sveta hier, hardvéru, filmov a kníh. Tím je veľmi rád, že májú tak skvelých fanúšikov. Práve vďaka skvelým fanúšikom mohli priniesť od roku 2018 Generation nielen v online forme, ale aj fyzickom, printovom vydaní.

Herný turnus o Skiny #2

Tournament Majo 2 1320
Prvé kolo herného turnusu máme za sebou s odohratými 71 zápasmi. 26 tímov bojovalo medzi sebou o herné skiny. Novinkou je pridaná herná mapa aim_revolver na vašu žiadosť. Ďalšie mapy môžu byť aj naďalej pridané. V každom zápase môžete súperiť o skiny z vášho inventára, ktoré vsadíte do svojho zápasu. Protihráč vám dá protihodnotu skinu, na ktorom sa vždy dohodnete v Live chate komentárov v zápase. Tento trade skinov je dobrovoľný a záleží len od vás či si vsadíte. V prípade, že sa obe strany nedohodnú, tak sa hrá regulérny zápas.

Generation 100 - oslavujeme výročie vo veľkom

Community Majo 0 232
Akoby to bolo len včera, čo tu bolo prvé vydanie a ani sme sa nenazdali... Sté vydanie... Na začiatku by si to nikto z nás nedovolil tvrdiť, že k tomu dôjdeme. Keď sme už ale tu, tak vám môžeme sľúbiť, že pokračovať budeme aj naďalej. No ešte predtým sa na chvíľu zastavíme a rozdáme nejaké darčeky (a že ich nebude málo!).

Pomôcť Slovensku v boji s koronavírusom sa pokúša aj herná komunita

Tournament Majo 0 291
Do online turnaja Y-Games @Home sa môžete zadarmo prihlásiť aj vy a zabojovať o prizepool 2600 eur!

My, fanúšikovia elektronických športov, sa odjakživa pri hraní rôznych akčných hier snažíme zachrániť svet. Momentálne máme jedinečnú príležitosť stať sa hrdinami okrem virtuálneho sveta aj v tom reálnom. Pomôcť v boji proti koronavírusu môžeme napríklad našim zodpovedným správaním a hraním hier z pohodlia domova.

Logitech G a McLaren ohlasujú novú éru pretekov

Hardware Majo 0 144
Logitech G oznámila predĺženie partnerstva so spoločnosťou McLaren, ktoré odštartuje novú éru pretekov. Obe spoločnosti tento rok ešte viac prehĺbia spoluprácu v oblasti e-športov s využitím bohatých skúseností McLarenu zo sveta motoristického športu aj automobilového priemyslu a odborných znalostí Logitech G v oblasti e-pretekov, e-športov a herných technológií.

Generation 99 - Legendárny Warcraft III sa vracia

Community Majo 1 640
Remasterované verzie kultových hier sú v posledných rokoch veľmi úspešným predajným artiklom. Je to pochopiteľné. Vydavatelia sa spoliehajú na nostalgiu, ktorá každého vracia do čias kedy sa “mladšie ja” sústredilo iba na slasti a starosti boli ešte ďaleko. Našťastie aj emocionálne otupenie zmyslov má svoje hranice a vydavatelia sa nemôžu spoliehať, že hráči budú kupovať všetko s familiárnym názvom.

Herný turnus o Skiny #1

Tournament Majo 1 698
S novým mesiacom prichádza štart nového herného turnusu Online výziev. V tomto hernom móde budete súperiť o CS:GO Skiny. Na zápasy budete mať celý mesiac. Výber máp je tvorený z aim, pistols, awp a časom sa bude rozširovať o ďalšie, ktoré budete vy preferovať. V každom zápase môžete súperiť o skiny z vášho inventára, ktoré vsadíte do svojho zápasu. Protihráč vám dá protihodnotu skinu na ktorom sa vždy dohodnete v Live chate komentárov v zápase. Viac si ale rozpíšeme v novinke.

IEM Katowice 2020 - Kto si odnesie domov víťaznú trofej z CS:GO turnaja?

CS news Majo 0 1017
Už o pár dní sa začína v poradí 14. ročník prestížneho esport podujatia IEM Katowice a fanúšikovia ešportov netrpezlivo očakávajú zaujímavé súboje počas CS:GO turnaja. Najlepšie tímy sveta prichádzajú do Poland.png flag Poľska a zmerajú si sily v súboji o skvelý prizepool 500 000 dolárov.
Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM/AWP
cs.csportal.sk:27001 0/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 6/15
DM FFA
cs.csportal.sk:27022 N/A
Surf
cs.csportal.sk:27023 6/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 1/15
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
80% (24 Hlasy)
17% (5 Hlasy)
3% (1 Hlas)
0% (0 Hlasy)
Hlasy: 30
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 9
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 7,995
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 2
  • Najnovší člen: c0re