Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
stažnosť na admina 12/05/2014 18:45
Avatar člena
zapat4 - Člen
Okay, po tom čo sa stalo včera som dúfala, že Fjodor už aspoň nabere trochu rozumu, nuž nestalo sa tak. Dnes sme sa s Flashom napojili na server, po tom ako som zabila hráča, ma otravoval, pričom som sa začala brániť, pretože nestojím o také trápne poznámky. Na to ma hráč urazil, napísal "chuj, citaj nick" pricom som mu povedala nak nepíše, a na to ma admin "FJODOR" mutol. Keď sa ho Flashiq spýtal či je v tom niečo osobné tak napísal aby mu prestal písať a vyhrážať sa. Keď mu Flash odpísal, že to snáď nemyslí vážne tak dostal mute tiež. Pýtam sa, aký ma snami problém? Rieši si nejaký komplex? screeny priložím

http://uloz.to/xkZn96rC/fjodor-rar

Včera nám niekto povedal, že sme tu vítaní a dnes sa dočkáme tohto.
Príspevkov: 7Bydlisko: • Banská BystricaZaložený: 11.05.14
RE: stažnosť na admina 12/05/2014 19:33
Avatar člena
HaluzAK-47 - Člen
pozrel som to ... teraz ma zaujíma FJODOR čo nato povieš? ... nikde nieje vidieť žiadne upozornenie, ani urážky resp. vulgarizmy. Aký si mal dôvod ich umlčať??

Príspevkov: 95Bydlisko: • TrenčínZaložený: 08.02.09
RE: stažnosť na admina 12/05/2014 19:50
Avatar člena
Flashiq - Člen
Nic jsme predtim ani jeden nepsali aby jsme si rozumeli, screeny jsem udelal az od prvni zpravy v chatu na nas. oba jsme se pripojili az primo na tohle dane kolo, o to je pro me nepochopitelnejsi.
Príspevkov: 4Založený: 11.05.14
RE: stažnosť na admina 12/05/2014 20:46
Avatar člena
Dag22 - Člen
screeny su zaujimave ale budete si musiet pockat na vyjadrenie admina s akymi argumentami pride on.
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: stažnosť na admina 12/05/2014 20:50
Avatar člena
zapat4 - Člen
To som teda strašne zvedavá na tie argumenty, kedže všetko je na tých screenoch
Príspevkov: 7Bydlisko: • Banská BystricaZaložený: 11.05.14
RE: stažnosť na admina 12/05/2014 21:00
Avatar člena
Flashiq - Člen
Uz jsme to s nim resili vcera... ocividne s nami ma osobni problem z jineho portalu, kde blokoval dvere, dostal kick a zacal mi nadavat do ko**tkov a deti, ted si to leci na nas tady, protoze jinak si to nedokazu vysvetlit - screen chatlogu jako dukaz, ze nelzu, jsem postoval uz v zadosti o unban.
Vcera byl scenar uplne stejny, hrali jsme, nic jsme nepsali a hrac s nickem "Hovnocuc" se do me zacal navazet, ze jsem nesel defus s 25 hp proti 5 enemy, tak jsem mu to vysvetlil, protoze na takove poznamky nemam naladu, nacez me Fjodor kicknul, chtel jsem si to s nim vyrikat, bylo mi odpovezeno pres admin chat, at nic nepisu, tak jsem se znovu obhajil a dostal jsem ban. Dneska jen prijdeme, hrac zacne rypat a zase dostaneme trest my, tak bych byl rad, kdyby mi to bylo vysvetleno.
Upravil Flashiq zap. 12/05/2014 21:02
Príspevkov: 4Založený: 11.05.14
RE: stažnosť na admina 12/05/2014 22:31
Avatar člena
FJODOR - Člen
http://uloz.to/x4Z4v8DH/de-dust20020-bmp
http://uloz.to/xsvRNURj/de-dust20019-bmp
http://uloz.to/xPncwo6N/de-dust20021-bmp
http://uloz.to/xpqKS8iQ/de-dust20022-bmp


tak tu maš screeny flashiq na teba aby si mal o čom pisat,s pozdravom FJODOR


čo sa tyka gagu hrača zapat4 tak jediny kto provokoval a vypisoval litanie na ortodoxove dve slova si bola ty zapat4 a myslim že išlo o čistu provokaciu hrača ,kludne ste mohli hrat dalej načo ste čakali či niečo nenapišem?na vas?v logoch je toho určite viac ako tvoj vypis s konzole lebo tam vydiet cely chat ako ho vidim ja či ste mrtvy či živy,dalej sa ktejto teme vyjadrovat nebudem ,iba ked ma o to požiada hlavny admin teda majo,spozdravom FJODOR:zzz
Príspevkov: 160Založený: 13.04.14
RE: stažnosť na admina 12/05/2014 22:59
Avatar člena
Flashiq - Člen
Na tech screenech je vsechno, naprosto vsechno, co kdo z nas napsal, nic tam nechybi, takze se nevymlouvej, o provokaci neslo, co taky odepsat cloveku, kterej ti hned prvni zpravu napise, ze mas cheaty? Stava se to az moc casto a je to otravny, ty si dal mute jen nam, jemu ne, pritom on provokoval a dokonce zapatou urazil. Prober se uz z toho, ty "admine" chovas se jak dobytek na jinych serverech a tady to jeste podtrhavas temahle radoby spravedlivyma vystupama. Doufam, ze je tu chatlog, at hlavni admin vidi to tvoje "urcite viac" protoze nic jineho na serveru nikdo nenapsal, akorat jsme se OPET nenechali provokovat a otravovat od hlupaku jako je orthodox ale ty jsi stejne mutnul nas. Vyborny pristup, stejne jako vcera.
Upravil Flashiq zap. 12/05/2014 23:04
Príspevkov: 4Založený: 11.05.14
RE: stažnosť na admina 12/05/2014 23:02
Avatar člena
zapat4 - Člen
Tie screeny si postoval úplne zbytočne pretože všetko je na tých, čo som upla ja. Pokiaľ sa na ne pozrieš, je tam jasne vidno kto písal prvý. Ako som ho provokovala? To že som mu odpísala na jeho tupú poznámku? Ukáž mi tie logy, rada by som ich videla pretože ako som prišla a zabila toho hráča, on mi začal písať a nie ja jemu. Btw. v konzole je úplne to isté čo v chatlogu, ale to by si mal ako admin vedieť - nevieš, čo už.

Okrem toho, nejde mi o to, že mi písal. Ide mi to že si ma mutol bez akéhokoľvek dôvodu. Nenapísala som žiaden vulgarizmus na jeho účet, mne je celkom jedno či mi ľudia nadávajú, na to som si už za tých pár rokov zvykla, tu ide o to, že nezvládaš post admina.
Príspevkov: 7Bydlisko: • Banská BystricaZaložený: 11.05.14
RE: stažnosť na admina 13/05/2014 11:55
Avatar člena
shagynko123 - Člen
Ach jaj zasa ten isty problem, podla toho co tu vidim fjodor pochybil tiez tam nevidim nic za co by mal byt dany mute ziadne urazky, fjdor: vzdy mas upozornit vsetkych aby krotili hormony bez vynimky a potom riesit. Provokacie medzi hracmi su bezne Obcas nieaka nadavka ubehne upozorni a oni sa utisia A inac vy dvaja to som napisal ja vam ze ste vitany Nebolo uz dost tychto hadok? FJODOR , ZAPAT4 , FLASHIQ ved nieste male deti proste ignorujte sa a ideme dalej.

Príspevkov: 71Založený: 20.08.11 http://viliamko.php5.sk/
RE: stažnosť na admina 13/05/2014 12:43
Avatar člena
Flashiq - Člen
Jde o to, ze tohle je osobni problem, jinak si to neumim vysvetlit. Ten ortodox zacal otravovat, bylo mu odepsano, nazval zapatou "chujem," zase mu SLUSNE odpovedela, zadna urazka, nic ofenzivni jen poznamka aby dal neotravoval a fjodor ji mutnu, naprosto bezduvodne, to same vcera udelal me, do puntiku to stejne. Navic jsem se spokojil s tim, ze mi ban byl nechany, i kdyz byl naprosto neopravneny, tak uz ho v ban historii proste mam pritom je to chyba jen a pouze admina, ktery udelal dva dny po sobe naprosto stejnou chybu a my za ni mame pykat. Je mi jedno jestli to byl mute, kick, ban w/e, proste sme "trestany" neopravnene. Nejsme maly deti, kazdopadne fjodor se tak chova, sam prisel na jiny portal a vsechny tam urazel a nazyval je detmi, nakonec to zabil tim, ze "vykajtemy" "nebo mi rikejte pan fjodor," paradni reklamu tu tenhle admin dela.
Príspevkov: 4Založený: 11.05.14
RE: stažnosť na admina 13/05/2014 12:51
Avatar člena
zapat4 - Člen
Ako napísal Flash, prišli sme hrali sme, nič sme neurobili, dostali sme mute.

Shagynko ide o to, že my si na vašom portály chceme zahrať tak ako inde, bez problémov.. Nehráme to týždeň na to aby sme sa nestretli s podobnými urážkami. Ale to, že nás admin bezdôvodne trestá a opäť "domovský hráč" zostane nepotrestaný <- to sa nám proste nezdá fér.
Upravil zapat4 zap. 13/05/2014 12:52
Príspevkov: 7Bydlisko: • Banská BystricaZaložený: 11.05.14
RE: stažnosť na admina 13/05/2014 15:44
Avatar člena
HaluzAK-47 - Člen
takže môj osobný názor ... FJODOR by mal za svoju chybu, ktorú urobil ak sa nemýlim 2 krát, byť potrestaný minimálne červeným bodom a upozornením aby sa to neopakovalo. Bohužial rozhodnutie je na Majovi nie na mne + prečítať znovu pravidla, čo môže a čo nemôže robiť admin na serveroch

Príspevkov: 95Bydlisko: • TrenčínZaložený: 08.02.09
RE: stažnosť na admina 13/05/2014 22:40
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
FJODOR tebe som načo písal tie litánie? Za toto už máš červený bod, čo som ti tiež spomínal. Takéto veci sa tu u nás neakceptujú a u mňa duplom nie.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: stažnosť na admina 14/05/2014 13:42
Avatar člena
zapat4 - Člen
Ďakujeme vám za vyriešenie.. Snáď sa nič podobné opakovať nebude.


Príspevkov: 7Bydlisko: • Banská BystricaZaložený: 11.05.14
RE: stažnosť na admina 21/05/2014 23:10
Avatar člena
hnz - Člen
v tomto sa priklanam k fjodorovi, bol som tam raz a provokovala si ho uz nepamatam ci si ho urazala (to netvrdim) ale provokacia tam bola tak podla mna mal pravo ta mutnut.
Príspevkov: 2Bydlisko: • PrešovZaložený: 26.04.14
RE: stažnosť na admina 25/05/2014 14:32
Avatar člena
zapat4 - Člen
Máš nejaký dôkaz kde som ho provokovala? A ako? Na screenoch čo sme postli nebola žiadna provokácia, tobôž urážanie. Buď si si ma s niekým pomýlil alebo neviem, ja sa zbytočne do nikoho nenavážam, pokiaľ nemám dôvod
Príspevkov: 7Bydlisko: • Banská BystricaZaložený: 11.05.14
RE: stažnosť na admina 30/05/2014 12:53
Avatar člena
hnz - Člen
dokaz? bol som tam videl som co som videl.ale neriesim to ked to je uz vyriesene....ja len ze do neho rypes a potom tu das staznost. okej zabudnime nato
Príspevkov: 2Bydlisko: • PrešovZaložený: 26.04.14
RE: stažnosť na admina 30/05/2014 15:05
Avatar člena
zapat4 - Člen
Ja do nikoho nerýpem len tak pre nič za nič, my sme tam neprišli si rýpnuť ale zahrať si. A to, že ma obviňuješ bez dôkazu je mi v celku jedno. Adios.
Príspevkov: 7Bydlisko: • Banská BystricaZaložený: 11.05.14
RE: stažnosť na admina 30/05/2014 22:45
Avatar člena
shagynko123 - Člen
ps lock tejto teme nema zmysel


Príspevkov: 71Založený: 20.08.11 http://viliamko.php5.sk/

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (446 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 522
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37