Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | Ostatné | Hardware
nova mys 05/09/2014 22:38
Avatar člena
Myscho - Člen
zdar lidi, idem kupovat novu mys a chcel by som vediet vase odporucania
pozeral som na Razer DA alebo SteelSeries Rival
ide mi oto aby scroll wheel bolo tiche, presne, bez ziadnej vole, rovnako ako pri A4Tech Bloody V7 ak mal moznost si niekto tuto mys vyskusat alebo ju vlastnite, kupoval som ju bratovi a bol som prekvapeny co vsetko ponuka za 17€
moja Logitech G400 dosluzila, scroll nanej bol hrozny, hucal ako svina, liezlo mi to pekne na nervy, ani po dlhom case straveny s nou som si uplne nezvykol na jej tvar preto chcem vyskusat nieco ine, neviem aky scroll ma DA a Rival, nemal som moznost si ich vyskusat, zato scroll na myske A4Tech bol uzastny ale senzor uz nieje tak kvalitny ako ma DA a Rival
mate nejake rady a odporucania ? budem vdacny
Príspevkov: 9Založený: 14.03.14
RE: nova mys 06/09/2014 18:08
Avatar člena
GhOsT_StaLkeR - Člen
Kup si DeathAdder .. spolahliva mys .. osobne ju mam a ziadne problemy s nou nemam

Príspevkov: 13Bydlisko: • TrnavaZaložený: 18.05.13
RE: nova mys 07/09/2014 14:29
Avatar člena
MaTKOoooo - Člen
Ja používam A4Tech Bloody V7 a keby som si mal vybrať opäť by som ju kúpil :good stala 27 ečok cca je tam viac verzii keď si to pozeral za 17 je nejaký základ
Upravil MaTKOoooo zap. 07/09/2014 14:31
Príspevkov: 138Bydlisko: • PopradZaložený: 21.11.11
RE: nova mys 07/09/2014 15:41
Avatar člena
Myscho - Člen
A4Tech Bloody V7 som kupoval bratovi, hral som s nou par zapasov a musim uznat ze je to celkom dobra mys za tie peniaze, scroll wheel ma uzastny, skoda len plateneho softwaru, tvarovo mi moc nesedi, skor by som bral model V8 (musim si ju vyskusat) taktiez si chcem vyskusat Razer DA a Rival, Rival si ale nemam kde vyskusat, ziadny predajca ho nema na sklade
Príspevkov: 9Založený: 14.03.14
RE: nova mys 09/09/2014 08:41
Avatar člena
zaerius - Administrátor
Ja som uz vyskusal vela mysiek a v jednom som si isty...Razer uz nikdy viac! mal som krait a dethadder a oba boli hrozne, senzor nestihal vobec ale vobec rychle pohyby(negativna akceleracia, random preskakovanie crossu) takze ak mas nizku sens tak ti to vobec neodporucam. So steelseries som take problemy nemal alebo len zriedka. Momentalne mam kinzu v2 pro edition a aj pri high rychlostiach je velmi presna. Kamos ma zowie fk a je to velmi good myska mozno aj to by si mohol odskusat.

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: nova mys 09/09/2014 09:13
Avatar člena
Myscho - Člen
zaerius napísal:
Ja som uz vyskusal vela mysiek a v jednom som si isty...Razer uz nikdy viac! mal som krait a dethadder a oba boli hrozne, senzor nestihal vobec ale vobec rychle pohyby(negativna akceleracia, random preskakovanie crossu) takze ak mas nizku sens tak ti to vobec neodporucam. So steelseries som take problemy nemal alebo len zriedka. Momentalne mam kinzu v2 pro edition a aj pri high rychlostiach je velmi presna. Kamos ma zowie fk a je to velmi good myska mozno aj to by si mohol odskusat.

ak vravis ze razery su tak zle, nemal si len tu smolu ze si nstrafil na zle kusy ? aby jeden z najlepsich senzorov aky v myske moze byt nestihal ? hmmm
co sa tyka zowie, na zahranicnych forach som cital a dost ludi sa stazuje ze sa casto kazi scroll wheel, inak ale dalsie velke chyby nema a v recenziach dostava vyskoe hodnotenia, pojdem si vyskusat DeathAdder a Bloody V8 ako mi sadnu ale asi sa rozhodnem pre SS Rival ktoru si paradoxne nemam kde vyskusat nieco ma knej pritahuje
vsetci nadavaju (alebo steelseries ma tu povest) ze su to nekvalitne mysky co sa spracovania a konstrukcie tyka, ze vela nevydrzia
Príspevkov: 9Založený: 14.03.14
RE: nova mys 09/09/2014 10:12
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
Ja môžem na moju ROCCAT Kova, ktorá je staršieho dátumu povedať, že čakal som viac. Bočné pryžové kúsky sa v lete odlepujú. Spoza gumy ide nejaký silikón, ktorý je od tepla roztopený. Teraz mi začalo blbnúť kolečko, ktoré naprázdno skroluje. Musím viac prstom tlačiť. Podsvietenie na myškách je asi blbosť úplne. Jediné využitie asi len v zime, keď to zohrieva ruku ale v lete to je ako žehlička.

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: nova mys 09/09/2014 10:54
Avatar člena
Myscho - Člen
Majo napísal:
Ja môžem na moju ROCCAT Kova, ktorá je staršieho dátumu povedať, že čakal som viac. Bočné pryžové kúsky sa v lete odlepujú. Spoza gumy ide nejaký silikón, ktorý je od tepla roztopený. Teraz mi začalo blbnúť kolečko, ktoré naprázdno skroluje. Musím viac prstom tlačiť. Podsvietenie na myškách je asi blbosť úplne. Jediné využitie asi len v zime, keď to zohrieva ruku ale v lete to je ako žehlička.

kamos ma Roccat Kova + a nadava nanu a je to skoro nova mys, Roccat by som nikdy nekupil, mal som jednu a stacilo, Roccat je nespolahliva znacka, to skor Razer, Logitech alebo SteelSeries
Príspevkov: 9Založený: 14.03.14
RE: nova mys 09/09/2014 16:35
Avatar člena
zaerius - Administrátor
Myscho napísal:
Majo napísal:
Ja môžem na moju ROCCAT Kova, ktorá je staršieho dátumu povedať, že čakal som viac. Bočné pryžové kúsky sa v lete odlepujú. Spoza gumy ide nejaký silikón, ktorý je od tepla roztopený. Teraz mi začalo blbnúť kolečko, ktoré naprázdno skroluje. Musím viac prstom tlačiť. Podsvietenie na myškách je asi blbosť úplne. Jediné využitie asi len v zime, keď to zohrieva ruku ale v lete to je ako žehlička.

kamos ma Roccat Kova + a nadava nanu a je to skoro nova mys, Roccat by som nikdy nekupil, mal som jednu a stacilo, Roccat je nespolahliva znacka, to skor Razer, Logitech alebo SteelSeries

skor by som povedal ze musis mat stastie aby si dostal good razer na 400 dpi s low sens nebola sanca..pri awpkovani nocna mora oba mysky a to nielen ja nadavam na razer napr. kamos je pro gamer a neznasa razer tiez. Odskusal uz vela razer produktov a jedina vec s cim bol spokojny bola podlozka je to natebe ked hras na vyssej senske tak mozno ti to bude good.

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: nova mys 09/09/2014 16:43
Avatar člena
Myscho - Člen
zaerius napísal:
Myscho napísal:
Majo napísal:
Ja môžem na moju ROCCAT Kova, ktorá je staršieho dátumu povedať, že čakal som viac. Bočné pryžové kúsky sa v lete odlepujú. Spoza gumy ide nejaký silikón, ktorý je od tepla roztopený. Teraz mi začalo blbnúť kolečko, ktoré naprázdno skroluje. Musím viac prstom tlačiť. Podsvietenie na myškách je asi blbosť úplne. Jediné využitie asi len v zime, keď to zohrieva ruku ale v lete to je ako žehlička.

kamos ma Roccat Kova + a nadava nanu a je to skoro nova mys, Roccat by som nikdy nekupil, mal som jednu a stacilo, Roccat je nespolahliva znacka, to skor Razer, Logitech alebo SteelSeries

skor by som povedal ze musis mat stastie aby si dostal good razer na 400 dpi s low sens nebola sanca..pri awpkovani nocna mora oba mysky a to nielen ja nadavam na razer napr. kamos je pro gamer a neznasa razer tiez. Odskusal uz vela razer produktov a jedina vec s cim bol spokojny bola podlozka je to natebe ked hras na vyssej senske tak mozno ti to bude good.

len tak pre zaujimavost, ten kamos co je pro gamer, aku mys momentalne pouziva ?
Príspevkov: 9Založený: 14.03.14
RE: nova mys 09/09/2014 16:59
Avatar člena
zaerius - Administrátor
dlho pouzival nejaku logitech ale ta sa uz nevyraba a teraz pouziva sa mi zda ss kinzu v1

Príspevkov: 680Bydlisko: • CSPORTAL.SK Test ServerZaložený: 18.06.10
RE: nova mys 09/09/2014 17:02
Avatar člena
Myscho - Člen
zaerius napísal:
dlho pouzival nejaku logitech ale ta sa uz nevyraba a teraz pouziva sa mi zda ss kinzu v1

predpokladam ze ta od Logitech bola MX518 (legendarna mys), Logitech G400/G400s je jej nastupca
Príspevkov: 9Založený: 14.03.14
RE: nova mys 12/09/2014 15:22
Avatar člena
nzsuqtmczqvsnyaq - Člen
no aké pagáče používate, pochválte sa ..
Príspevkov: 49Založený: 29.07.12
RE: nova mys 12/09/2014 16:41
Avatar člena
Myscho - Člen
dnes som sa hral so softverom k myske A4Tech Bloody a tak ma napadlo ci vlastne pri hrani CS GO nepodvadzam cez software som si upravil strelbu tak, ze recoil nieje taky vyrazny ako pri klasickej strelbe, zvysuje mi tym presnost a preto som vlastne hacker nie ? kedze pouzivam software na podporu mierenia, mozem preto dostat BAN ? na druhej strane som si ale kupil mys ktora mi zaistuje lepsiu presnost a ja zato nemozem
Príspevkov: 9Založený: 14.03.14

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (446 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 522
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37