Ako na Online výzvy
Majo Prečítané: 11227 Vytlačiť
Online výzvy na zápasy sú určené pre členov portálu. Ak nie si členom, tak sa môžeš registrovať.

Čo musím spĺňať na hranie OV?
- byť členom portálu · registrovať sa
- mať vyplnené Steam ID v profile · upraviť profil
- mať založený tím pre daný herný mód · založiť tímZadanie Online výzvy
Cez jednoduchý formulár obsahujúci vysvetlivky si zvolíte hru a herný mód. Kliknete na button Pokračovať. Následne sa vám otvorí formulár pre danú Online výzvu. V ňom musíte vyplniť mapu, ktorá sa odohrá. Po odoslaní formulára vás web automaticky po 5 sekundách presmeruje na Online výzvu. Údaje sa zobrazia LIVE aj v paneli na hlavnej stránke, kde sú informácie o zadanej výzve. Poradie je zoradené podľa časového údaju.

Zadanie výzvy
Náhľad formulára zadania výzvy


Na podstránke Online výzvy nájdeme všetky informácie k odohraniu zápasu. Ak spĺňate všetky požiadavky na odohranie, tak môžete danú výzvu prijať kliknutím na zelený button Prijať výzvu. Svoju vlastnú a ešte neprijatú Online výzvu môžete zmazať kliknutím na četvený button Zmazať výzvu. Po prijatí Online výzvy sa automaticky nastaví server pre odohranie a IP+PW na napojenie budú zverejnené v danom zápase. Všetky zmeny sú zaznamenávané do logov, ktoré si môže každý návštevník webu pozrieť po kliknutí na Zobraziť logy.

Aktuálne výzvy
Náhľad panela s výzvami

Po odohraní zápasu sa vyplní výsledok cez Zadať výsledok. Ku každému zápasu musia byť priložené screeny (status + GG). Tieto screeny sa jednoducho prikladajú použitím Drag and drop súborov oblasti vo výzve. Znamená to, že uložené screeny označíte a myškou presuniete do oblasti. Následne už len kliknete na button Štart Upload.

Ak sú všetky potrebné údaje vyplnené a doložené súbory, prípadne vyriešené protesty a žiadosti, tak protihráč klikne na možnosť Potvrdiť zápas. Po potvrdení sú automaticky pridelené body pre tímy.


Všetky zadané výzvy sa zobrazujú v prehľadnom zozname, ktorý obsahuje základné informácie. Horný filter slúži pre zobrazenie Online výziev pre daný herný mód.

Zoznam výziev
Náhľad zoznamu výziev

PlayOff
Do PlayOff sa dostanú tímy, ktoré budú mať odohraný stanovený počet zápasov pre vstup do PlayOff a sa umiestnia na prvý 8 priečkach. Tieto tímy odohrajú systémom Double Elimination zápasy cez systém Online výziev. Prvé 3 tímy získavajú ceny.

Ceny
Ceny sú pre každé hracie obdobie a herný mód individuálne. Informácie o cenách nájdete v príslušných novinkách, ktoré budú zverejnené na webe portálu....váš csportal.sk team
Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 5/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 8/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (104 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 123
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,302
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Anymall