IEM Katowice 2020 - Kto si odnesie domov víťaznú trofej z CS:GO turnaja?

CS news Majo 0 862
Už o pár dní sa začína v poradí 14. ročník prestížneho esport podujatia IEM Katowice a fanúšikovia ešportov netrpezlivo očakávajú zaujímavé súboje počas CS:GO turnaja. Najlepšie tímy sveta prichádzajú do Poland.png flag Poľska a zmerajú si sily v súboji o skvelý prizepool 500 000 dolárov.

Ktorý tím však má najväčšiu šancu zdvihnúť prestížnu trofej nad hlavu? Medzi hlavných favoritov turnaja jednoznačne patria tímy Astralis, Mousesports a Liquid. Tím Astralis dlhodobo dominoval scéne a v súčasnosti sa stále drží na prvom mieste rebríčka tímov. Avšak forma tímu je otázna. V poslednom turnaji sa tejto svetoznámej zostave nepodarilo prebojovať zo skupinových súbojov. Dokážu sa do štartu zápasov dostať späť do formy? Bude zaujímavé sledovať ich cestu na IEM Katowice.

iem-katowice-2019-astralis.jpg


Druhú priečku rebríčka tímov momentálne okupuje tím Mousesports, za ktorý hrá aj slovenský talentovaný hráč Slovakia.png flag Frozen. Práve táto zostava môže v Katowiciach príjemne prekvapiť a má šancu dosiahnuť víťazstvo. Mousesports mali silný záver minulého roka. V podobnom tempe pokračujú aj v tomto roku a sú na najlepšej ceste zosadiť Astralis z trónu.

Skvelé výkony možno však aj očakávať od tímu Liquid, ktorý spolu s Astralis patril k špičke minulého roka. Karty zamieša aj zostava Natus Vincere, ktorá v posledných zápasoch dosiahla dobré výsledky. V tíme nahradil slovenského hráča Guardiana mladý ruský hráč Russia.png flag Perfecto a táto zmena sa zatiaľ vyplatila.

IEM Katowice 2020 TrailerSilné výkony môžeme očakávať aj od tímov Faze, Fnatic, Vitality a G2. O prekvapenie turnaja by sa mohol postarať dánsky tím MAD Lions, ktorý v poslednom období zbiera dobré výsledky a darí sa mu postupovať v rebríčku tímov.

Medzi hlavných outsiderov turnaja patria tímy TYLOO, Cloud9, Virtus.pro a Renegades. Dobrý výsledok sa nedá očakávať ani od tímov NiP a 100 Thieves. Minuloročný silný tím EG má zatiaľ slabé výsledky a jeho forma v turnaji je otázna.
Hoci Astralis majú stále šancu obhájiť svoje minuloročné víťazstvo, je vysoko pravdepodobné, že ich z tróna zosadí niektorí z tabuľkovo nižších tímov - Mousesports, Liquid alebo Natus Vincere.

V Katowiciach môžeš byť víťazom aj ty. Ak máš 18 rokov, stav si na výsledok zápasu vo Fortune, teraz s úvodným bonusom 40€. Stačí pri registrácií využiť kód Slovakia.png flag ESPORT20. Registruj sa na webe ifortuna.sk.

fortuna-40.jpg


Kompletné kurzové stávky pre CS:GO:


Celkový víťaz - bit.ly/IEMKatowiceCSGO
Zápasy - bit.ly/IEMKatowicezCSGO

Analýzu pripravil - Michal Polák
Zdroje: link-01, link-02, link-03

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM/AWP
cs.csportal.sk:27001 9/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 9/15
DM FFA
cs.csportal.sk:27022 N/A
Surf
cs.csportal.sk:27023 16/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/15
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
67% (4 Hlasy)
17% (1 Hlas)
17% (1 Hlas)
0% (0 Hlasy)
Hlasy: 6
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 13
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 7,918
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: UnnaM3D